Naxos

NAXOS olivový olej 500ml

NAXOS olivový olej pochází z řecké oblasti Koroneiki - odrůda je jedna z nejlepších na světě pro výrobu nejkvalitnějších olivových olejů. Tento olej se vyznačuje zlatavě zelenou barvou s velmi čerstvou a výraznou chutí. Olivy jsou sbírané velmi brzy, ještě když jsou zelené a proto se jim často říká "olivy z brzké sklizně". Kvalita tohoto oleje je extra virgin - lisovaný za studena.

Obsah balení: 500 ml

129,00 Kč s DPH

Dostupnost: skladem

Olivový olej velmi dobře působí proti nepříznivým vlivům slunečního záření, pozitivně působí na funkci jater a je proto doporučován diabetikům.Svým obsahem vitamínu E, provitamínu A a dalších antioxidačních látek má příznivý vliv na obnovu buněk v těle a působí proti jejich stárnutí.Panenské olivové oleje se získávají při teplotě, které neovlivní jejich blahodárné vlastnosti.Snižuje krevní tlak. Má vynikající vliv na vývoj kostí u dětí a působí proti osteoporóze u starších lidí. Efektivně působí na vývoj centrálního nervového systému u dětí.Olivový olej je vhodný k přípravě salátů, marinování masa, dochucení pomazánek nebo těstovin.

odeslat emailem  

Doprava
po celé ČR

Pro běžné zásilky využíváme Professional Parcel Logistic se závozem až k Vám do domu. Zboží Vám bude doručeno nejpozději do 48 hod. od vyřízení objednávky. Při objednávce nad 1500,- Kč doprava zdarma.