Vize, tradice, úspěchy

Naše společnost se již od počátku profiluje jako rodinná firma, jejíž tradice se předává z generace na generaci a neztrácí svůj charakter ani v prostředí globálního trhu. Tvrdou prací se nám podařilo upevnit svoji důležitou pozici na trhu a značka Jaromír Steinhauser je již řadu let vnímána jako dodavatel těch nejlepších a nejkvalitnějších potravinářských výrobků při dodržování všech poctivých principů:

  • jednáme mezi sebou s respektem a úctou,
  • udržujeme si nadšené a spokojené zákazníky,
  • držíme vysokou kvalitu výrobků a služeb,
  • vytváříme skvělé pracovní prostředí a posilujeme dobrou pověst firmy,
  • používáme ty nejlepší způsoby výroby, nákupu a prodeje produktů.

Naším cílem je udržení a trvalý rozvoj dobrého jména Steinhauser a všech privátních značek a výrobků s ním spojených. Cílevědomě směřujeme k vybudování všeobecně respektované výrobní a velkoobchodní firmy Jaromír Steinhauser, s.r.o. působící na celém českém a slovenském trhu.

Tradice

V potravinářském oboru pracujeme po pět generací a předávání receptur a zkušeností z generace na generaci je zárukou, že víme jak na to. Už od roku 1846 se datuje spojení jména Steinhauser s řeznickým řemeslem. Našimi předky byli majitelé malých masných krámů i soukromí výrobci uzenin nebo později mistři a vedoucí výroby v obřích národních podnicích. Dnešní generaci tvoří plně kvalifikovaní mladí lidé se vzděláním a zkušenostmi v zahraničí.

Úspěchy

Společnost prošla od svého založení mnoha změnami. Začínala jako podnik operující pouze v regionu, rozvíjela se až do dnešní podoby, kdy se Jaromír Steinhauser s.r.o. etablovala na celém českém trhu jako spolehlivý a dlouhodobý partner.

Získali jsme řadu významných ocenění jako je například CZECH MADE, Chuť Jižní Moravy a další ohodnocení z regionálních potravinářských soutěží. Více o oceněních a certifikátech zde >
Celý výrobní prostor je schválen státní veterinární správou, která provádí pravidelné kontroly provozu, což zaručuje striktní dodržování všech norem. Náš provoz byl úspěšně certifikován na ISO 9001 a ISO14001. Největší úspěchy vidíme především v konstantním zvyšování kvality a odbytu, díky kterému neustále inovujeme a rosteme.

Zajímavostí naší firmy je také to, že nejsme jen výrobci kvalitních masných výrobků, ale také významným dodavatelem potravinářského zboží s orientací na středomořskou stravu, která je pozitivně hodnocena jako zdravá výživa.

Disponujeme vlastním logistickým centrem s rozsáhlým vozovým parkem, díky čemuž jsme maximálně flexibilní v uspokojování potřeb našich zákazníků.

Provozujeme síť vlastních prodejen pod značkou MORAVSKÉ MASO, kde získáváme zpětnou vazbu a přání našich zákazníků na kvalitu výrobků.

Vzhledem k velikosti naší firmy nejsme zatíženi velkou administrativou, a proto můžeme nabídnout našim zákazníkům tu nejlepší kvalitu za rozumné ceny.

Doprava
po celé ČR

Pro běžné zásilky využíváme Professional Parcel Logistic se závozem až k Vám do domu. Zboží Vám bude doručeno nejpozději do 48 hod. od vyřízení objednávky. Při objednávce nad 1500,- Kč doprava zdarma.